PATRYCJA MARKOWSKA UK TOUR & Special guest Holly Blue

23.11.13 @The Roadhouse Manchester

Manchester

The Roadhouse

8 Newton Street, M1 2AN

0161 237 9789

http://www.theroadhouselive.co.uk/whats-on/eventdetails/23-nov-13-patrycja-markowska-the-roadhouse/

 

Wiek / Age: +18

Dzwi / Doors open: 7:00 PM

Koniec / Curfew: 10:30 PM

Bilety / Tickets:

  • £20.00 przedsprzedaż / presale
  • £25.00 w dniu koncertów / OTD
  • £45.00 Meet & Greet (godzina 7:00PM, w dniu koncertów w klubie / 7PM at the venue on the day of the event)

Bilety są już dostępne online (cena + booking fee) / Tickets available online or in shops listed below. http://www.skiddle.com/whats-on/Manchester/The-Roadhouse-/Patrycja-Markowska-amp-Special-Guest-Holly-Blue-/12020282/

Oraz bez dodatkowych opłat w:

Klubie podczas koncertów / Collect from Venue Box office (during eveing hours, when there is a club night on. No additional fees)

Cool Country Polski Sklep / Shop 
(45-49 Ayres Road, M16 9NH)
https://www.facebook.com/coolcountrypolskisklep

Hell Polish Club
(9 Church Road, M30 0DL)
https://www.facebook.com/ClubHELL

Thirsty Scholar 
(50 New Wakefield Street, M1 5NP)
http://www.thirstyscholar.co.uk/

News Agency
(131 Wilbraham Road, M14 7DS)

Bilety można również wygrać w licznych konkursach organizowanych przez Patronów Medialnych trasy koncertowej!!

 

PATRYCJA MARKOWSKA “ALTER EGO TOUR”

GLASGOW (Piątek 22.11) – MANCHESTER (Sobota 23.11) - LONDYN (Niedziela 24.11)

Po bardzo udanym sezonie koncertów plenerowych, w których wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy osób Patrycja Markowska wraz z zespołem rozpoczyna przygotowania do kolejnej w swojej karierze trasy klubowej. Podczas kilkunastu koncertów w całej Polsce artystka zaprezentuje materiał ze swojej nowej płyty "Alter Ego", która ukazała się 28 maja 2013 r., w programie koncertu nie zabraknie też największych przebojów Artystki.

Trasa odbędzie się na przełomie listopada i grudnia, muzycy zaplanowali również kilka koncertów dla Polonii w Wielkiej Brytanii. 

Z wydawnictwa Alter Ego fani artystki mogli już usłyszeć  dwa utwory singlowe, tytułowy “Alter Ego” oraz “Dzień za Dniem” a cała płyta została bardzo dobrze przyjęta nie tylko przez fanów Patrycji. Kolejnym utworem, który będzie promował album będzie piosenka “Wielokropek”.

O samej płycie ukazało się ponad 300 publikacji prasowych i internetowych oraz pozytywnych recenzji płyty m.in. w Teraz Rock, Onet czy magazynie Gitarzysta.

Nowością będzie możliwość zakupienia biletu z limitowanej serii upoważniającego do wcześniejszego wejścia na miejsce koncertu oraz spotkania z piosenkarka i zespołem (Meet & Greet). 

ZESPÓŁ SUPPORTOWY  - HOLLE BLUE

Jako zespół supportowy na koncertach w Manchesterze oraz Londynie wystąpi zespół Holly Blue, nowa gwiazda z Mysłowic.

Jego wokalistka ma 18 lat i wszelkie predyspozycje, by odnieść wielki sukces. Sonia jest piękna, utalentowana i pisze cudowne, anglojęzyczne piosenki. Grały je już rozgłośnie radiowe w całym kraju, pisały o nich największe krajowe media. Zespół otrzymał zaproszenia na kilka ogólnopolskich i lokalnych festiwali. Pierwszą ofic jalną opinię o płycie wygłosił Jurek Owsiak: - Nie dość, że płyta pięknie wydana, to muza doskonale zaśpiewana. Brzmi bardzo fascynująco, przywołując takie piosenkarki jak Dido -  powiedział m.in.

 Patrycja Markowska

 Holly Blue