MANCHESTER // MARIKA

19.06.16 @ Rebellion

Rebellion www.rebellion.club

2B Whitworth St W
Manchester
M1 5WZ

Tickets / Bilety 
£15 pre-sale / przedsprzedaż 
£20 OTD / na drzwiach
£35 VIP (strictly limited) / ilość organiczona 

Doors / Drzwi 19:00
Concert / Koncert 20:00
The end / Koniec 21:30

Pakiet VIP obejmuje:
- Pamiątkowy album Artystki 
- Spotkanie z Mariką
- Plakat wielkości A3 z autografami zespołu


Przy zakupie biletu na PayPal dostajemy Wasze dane, więc na koncert wejdziesz za okazaniem dokumentu tożsamości (ID/prawo jazdy, itp.).

If you bought tickets via PayPal
We have your details here, so all you need to bring is your ID / driving license - anything with your name and picture to confirm your details.

Linki
www.Marika.Prowly.com 
www.youtube.com/user/MarikaVEVO/videos
www.facebook.com/MarikaOfficial
 

Marika to bez wątpienia jedna z najciekawszych postaci polskiej sceny muzyki niezależnej. Nieszablonowa wokalistka, autorka zapadających w pamięć tekstów, pełna uśmiechu i pozytywnej energii osobowość sceniczna, a przede wszystkim szczera i spontaniczna artystka, która nie lubi stać w miejscu i stale poszukuje nowych form wyrazu. Ta wszechstronność, to efekt kilkunastoletniego doświadczenia w sceniczno-studyjnej działalności. 

Sceniczna charyzma Mariki, profesjonalizm oraz świetny kontakt z publicznością zostały docenione przez organizatorów wielu imprez w Polsce i na świecie. Wśród najważniejszych koncertów artystki warto na pewno wymienić występy w Indiach, support nazywanej „Królową soulu” – Eryki Badu czy pojawienie się na scenie World Expo w Szanghaju. Marika miała również przyjemność wystąpić na festiwalu Woodstock w 2012 roku oraz na Dniach Unii Europejskiej, które odbyły się w Turcji.