DUBLIN // MARIKA

17.06.16 @ The Grand Social (The Loft)

The Grand Social www.thegrandsocial.ie

35 Lr Liffey Street
Dublin

Tickets / Bilety 
€19 pre-sale / przedsprzedaż 
€25 OTD / na drzwiach
€44 VIP (strictly limited) / ilość organiczona

Doors / Drzwi 20:00
Concert / Koncert 21:00
The end / Koniec 22:30

Pakiet VIP obejmuje:
- Pamiątkowy album Artystki 
- Spotkanie z Mariką
- Plakat wielkości A3 z autografami zespołu


Przy zakupie biletu na PayPal dostajemy Wasze dane, więc na koncert wejdziesz za okazaniem dokumentu tożsamości (ID/prawo jazdy, itp.).

If you bought tickets via PayPal
We have your details here, so all you need to bring is your ID / driving license - anything with your name and picture to confirm your details.

Linki
www.Marika.Prowly.com 
www.youtube.com/user/MarikaVEVO/videos
www.facebook.com/MarikaOfficial
 

Marika to bez wątpienia jedna z najciekawszych postaci polskiej sceny muzyki niezależnej. Nieszablonowa wokalistka, autorka zapadających w pamięć tekstów, pełna uśmiechu i pozytywnej energii osobowość sceniczna, a przede wszystkim szczera i spontaniczna artystka, która nie lubi stać w miejscu i stale poszukuje nowych form wyrazu. Ta wszechstronność, to efekt kilkunastoletniego doświadczenia w sceniczno-studyjnej działalności. 

Sceniczna charyzma Mariki, profesjonalizm oraz świetny kontakt z publicznością zostały docenione przez organizatorów wielu imprez w Polsce i na świecie. Wśród najważniejszych koncertów artystki warto na pewno wymienić występy w Indiach, support nazywanej „Królową soulu” – Eryki Badu czy pojawienie się na scenie World Expo w Szanghaju. Marika miała również przyjemność wystąpić na festiwalu Woodstock w 2012 roku oraz na Dniach Unii Europejskiej, które odbyły się w Turcji.